mamprawnika.pl

Przyjazna formuła pomocy prawnej

"W toku postępowania upadłościowego prawa bankruta do prowadzenia interesów zostają poważnie ograniczone."

radca prawny Andrzej Wójcik

Zadaj pytanie prawne

Wypełnij formularz. Wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe. Telefon podany w formularzu musi pozostawać aktywny przez 48 godzin od chwili zadania pytania. Uniemożliwienie prawnikowi skutecznego kontaktu telefonicznego za pośrednictwem wskazanego numeru jest równoznaczne z wycofaniem z platformy zadanego pytania. Za skuteczny kontakt nie poczytuje się włączenia poczty głosowej.

1. Napisz, czego dotyczy Twoje pytanie
Powiadomienia
Otrzymuj powiadomienia email o aktualizacjach tego wątku.
2. Zadaj pytanie
Treść zapytania nie może być dłuższa niż 400 znaków. Postaraj się aby zapytanie było dla nas zrozumiałe, w miarę możliwości jednoznaczne i zwięzłe. Niedopuszczalne jest używanie skrótów wyrazów albo kierowanie pytań w języku innym, aniżeli język polski; nie przestrzegając tych zasad możesz spowodować, że nie odpowiemy na Twoje pytanie.
Możesz zeskanować lub zrobić telefonem komórkowym zdjęcie dokumentu, którego dotyczy zapytanie (np. wezwanie z Sądu, testament, umowa najmu lokalu itp.); pamiętaj jednak, że w ramach nieodpłatnych usług analizujemy wyłącznie załączniki stanowiące dokument obejmujący swoją treścią maksymalnie jedną stronę formatu A4. Informacja w załączniku nie może stanowić rozwinięcia tekstu zapytania, zawartego w ramce powyżej.

Oświadczam, iż załączony plik stanowi obraz dokumentu lub zdjęcia autentycznego, niemodyfikowanego w żaden sposób.

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: jpg jpeg gif png doc xls pdf ppt pps odt ods odp
3. Wypełnij swoje dane
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Karty pionowe

ZAPRASZAMY DO PŁATNEGO SERWISU KANCELARII PRAWNEJ

Jeśli krótka informacja prawna nie jest dla Ciebie wystarczająca, albo twój problem wykracza poza ramy możliwości technicznych bezpłatnego serwisu, możesz skorzystać z wszechstronnej oferty obsługi kancelaryjnej. Dlatego tu właśnie znajdziesz przekierowanie do elektronicznego serwisu Kancelarii Prawnej.

Odpłatne usługi e-kancelarii gwarantują m.in. możliwość udzielenia pomocy bezpośrednio na sali sądowej, w urzędzie i instytucji ubezpieczeniowej, przy prowadzeniu negocjacji i zawieraniu ugód lub skomplikowanych umów, jak też przy działaniach windykacyjnych.

Zapytaj nas ile kosztować będzie odpłatna pomoc profesjonalistów. Taka indywidualna wycena usług nic Cię nie kosztuje.

Pamiętaj, że korzystając z usług e-kancelarii nie płacisz za obsługę biurową i sekretarską, dzięki czemu Twoje wydatki na prawnika są niższe.

e-KancelariaPełen zakres usług prawnych Przekierowanie odbywa się wyłącznie za zgodą użytkownika, po zatwierdzeniu przez niego regulaminu świadczenia usług odpłatnych.